Överstycke

Överstycke
Överstycke
Överstycke
Överstycke
Överstycke
Överstycke

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖVERSTYCKE, 1800-tal, dekor i skulpterat trä, bemålad och förgylld, ca 36x113 cm

Spickor, skador

727519

2020-01-26