Trumpetvas Kina 1900-tal

Trumpetvas Kina 1900-tal
Trumpetvas Kina 1900-tal
Trumpetvas Kina 1900-tal
Trumpetvas Kina 1900-tal
Trumpetvas Kina 1900-tal
Trumpetvas Kina 1900-tal
Trumpetvas Kina 1900-tal
Trumpetvas Kina 1900-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TRUMPETVAS, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av flodlandskap med pagoder i underglasyrblått, höjd ca 39 cm

Nagg

727527

2020-01-26