Otto Hafenrichter brons

Otto Hafenrichter brons
Otto Hafenrichter brons
Otto Hafenrichter brons
Otto Hafenrichter brons
Otto Hafenrichter brons
Otto Hafenrichter brons
Otto Hafenrichter brons
Otto Hafenrichter brons
Otto Hafenrichter brons
Otto Hafenrichter brons
Otto Hafenrichter brons
Otto Hafenrichter brons

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OTTO HAFENRICHTER (1900-tal): Danserska, signerad Hafenrichter, grönpatinerad brons, sockel i onyx, total höjd ca 22,5 cm

Smärre slitage

727540

2020-01-26