Ljusstake empirstil

Ljusstake empirstil
Ljusstake empirstil
Ljusstake empirstil
Ljusstake empirstil
Ljusstake empirstil
Ljusstake empirstil
Ljusstake empirstil
Ljusstake empirstil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, 1800,/1900-tal, empirstil, förgylld och patinerad brons, höjd ca 28 cm

727542

2020-01-26