Ester Henning oljemålning

Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning
Ester Henning oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

ESTER HENNING (1887-1985): Motiv med änder, signerad E H, olja på pannå, ca 36x43 cm

727552

2020-01-27