Klubbat för:
1 700 SEK
3 000 SEK
SKULPTUR, 1800-tal eller äldre, madonna med barn, skuret och bemålar trä, insatta ögon i glas, höjd ca 38 cm
Färgbortfall, slitage, undre sockel senare
727563
2020-01-26