Parti silver, vikt 1755 g

Parti silver, vikt 1755 g
Parti silver, vikt 1755 g
Parti silver, vikt 1755 g
Parti silver, vikt 1755 g
Parti silver, vikt 1755 g
Parti silver, vikt 1755 g
Parti silver, vikt 1755 g
Parti silver, vikt 1755 g
Parti silver, vikt 1755 g
Parti silver, vikt 1755 g
Parti silver, vikt 1755 g
Parti silver, vikt 1755 g

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 500 SEK

PARTI SILVER, ca 61 dlr, mestadels Norge(830), omkring 1900-talet, bestående av bl.a. tårtspdar, pokaler, vaser, serveringsbestick, kryddkar, kaffeskedar samt diverse bestick, total vikt exklusive blad med i rostfritt samt vaser med fylld botten ca 1755 g

Bruksslitage

727568

2020-02-02