Chokladkopp av Wilhelm Heinemann

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILHELM HEINEMANN (1805-1860), chokladkopp med fat, signerad Djurön, Wilh. Heinemann Stockholm, polykromt bemålat och förgyllt porslin, koppens höjd ca 9,5 cm

727584

2020-01-26