Mart Org oljemålning

Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MART ORG (född 1935): Landskapsmotiv, singerad och daterad Mart Org -79, olja på duk, ca 24x30 cm

727587

2020-01-28