Tore Nyberg

Tore Nyberg
Tore Nyberg
Tore Nyberg
Tore Nyberg
Tore Nyberg
Tore Nyberg

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

TORE NYBERG (1911-1993): Expressiv komposition, signerad och daterad Tore Nyberg -64, olja på duk, 107,5x 134 cm.

727592

2020-01-26