Kandinsky Maeght Paris

Kandinsky Maeght Paris
Kandinsky Maeght Paris
Kandinsky Maeght Paris
Kandinsky Maeght Paris

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WASSILY KANDINSKY (1866-1944), efter: Composition - 1943, signerad och daterad med monogram i trycket VK -43, numrerad i blyerts 116/300, färglitografi, 39x56,5 cm, Edition Maeght, Paris

727597

2020-01-27