Spegeltrymå 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGELTRYMÅ, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, med profilerad marmorskiva, spegeln mått ca 233x100, 92x30 cm

Smärre skador, foliering med skador

727599

2020-01-26