Ljusstakar 3 st tenn 1800-tal

Ljusstakar 3 st tenn 1800-tal
Ljusstakar 3 st tenn 1800-tal
Ljusstakar 3 st tenn 1800-tal
Ljusstakar 3 st tenn 1800-tal
Ljusstakar 3 st tenn 1800-tal
Ljusstakar 3 st tenn 1800-tal
Ljusstakar 3 st tenn 1800-tal
Ljusstakar 3 st tenn 1800-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 3 st, 1800-tal, tenn, signerade undertill GW, (Gustaf Fredric Wigholm, Eskilstuna 1804-1849) höjd ca 18,5 cm

2 st med senare manchetter en med lagning

727615

2020-01-26