Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2020-01-27
727630
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Kliuchnikov -09, olja på duk, ca 60x90 cm, oramad