Bert-Håge Häverö motiv med Nordan

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Singösundet", motiv med Nordan, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1971, olja på duk, ca 23x32 cm

727638

2020-01-26