Lars norrman Kors & Tvärs mapp med 6 litografier

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LARS NORRMAN(1915-1979), 6 st i mapp, "Kors och tvärs", bladets mått ca 36x75

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

727652

2020-01-28