Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
LASSE ÅBERG(f. 1940): mapp, "Leksaker", bestående av sex signerade och numrerade litografier, Insidan av mapp med frimärken, bladstorlek vardera 48 x 42 cm.
Smärre slitage
727653
2020-01-28