Lasse Åberg

Lasse Åberg
Lasse Åberg

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

LASSE ÅBERG(f. 1940): mapp, "Leksaker", bestående av sex signerade och numrerade litografier, Insidan av mapp med frimärken, bladstorlek vardera 48 x 42 cm.

Smärre slitage

727653

2020-01-28