Victor Axelson oljemålning

Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning
Victor Axelson oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VICTOR AXELSON (1883-1954): Motiv från Öland, signerad och daterad V Axelson -27, olja på pannå, ca 46x54 cm
UTSTÄLLD: Ölands Museum

727655

2020-01-29