Biblioteksstege

Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege
Biblioteksstege

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSSTEGE, mahogny, 4 läderklädda trappsteg, George Henscher, Stockholm, 1990-tal, höjd ca 110 cm

Bruksslitage

727683

2020-01-28