Samekniv signerad EF
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SAMEKNIV, halvhorn, skaft i renhorn, inlägg av näver och björk, blad i stål, slida i graverad renhorn, monogramsignerat, EF, längd ca 16 cm
Åldersrelaterat slitage i from av mindre avslag vid slida, något lös vid fogning
727685
2020-02-02