Samekniv signerad EF

Samekniv signerad EF
Samekniv signerad EF
Samekniv signerad EF
Samekniv signerad EF
Samekniv signerad EF
Samekniv signerad EF
Samekniv signerad EF
Samekniv signerad EF

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

SAMEKNIV, halvhorn, skaft i renhorn, inlägg av näver och björk, blad i stål, slida i graverad renhorn, monogramsignerat, EF, längd ca 16 cm

Åldersrelaterat slitage i from av mindre avslag vid slida, något lös vid fogning

727685

2020-02-02