Eric Cederberg oljemålning

Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning
Eric Cederberg oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Surrealistiskt kustmotiv,, signerad E Cederberg, olja på pannå, ca 17x30 cm

727688

2020-01-30