Piedestal blombord gråmålad

Piedestal blombord gråmålad
Piedestal blombord gråmålad
Piedestal blombord gråmålad
Piedestal blombord gråmålad
Piedestal blombord gråmålad
Piedestal blombord gråmålad
Piedestal blombord gråmålad
Piedestal blombord gråmålad

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, alt. blombord, 1900-talets första hälft, bemålad i grått, två hyllplan, beslag i mässing, höjd ca 116, 32x32 cm

Smärre slitage

727716

2020-01-27