Piedestal alt. blombord

Piedestal alt. blombord
Piedestal alt. blombord
Piedestal alt. blombord
Piedestal alt. blombord
Piedestal alt. blombord
Piedestal alt. blombord

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, alt. blombord, 1900-talets första hälft, vitbemålad, ett hyllplan, liten lönfack i sarg, höjd ca 133,5, 26x26 cm

Smärre slitage, senare bemålning, smärre fuktmärke

727717

2020-01-28