Fickur i 14 k guld
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FICKUR, 14 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, innerlock i metall, Chronometre Eluction, Importe de Suisse, diameter 46,5 mm, vikt exkl. chatelaine i vitmetall med markasiter ca 60 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, en visare saknas, slitage
727718
2020-01-27