Light up the dark Golvlampa krom

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, trumpetfot och delvis skinnklädd stam i vitmetall, skärm i svart skinn samt beige textil, 1900-talets andra hälft, höjd ca 147 cml

Bruksspår, skärmen med repor och märken, ej funktionstestad

727723

2020-01-31