Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): "Vitsippor", signerad Rolf Mellström , olja på pannå, mäter ca 15x21 cm
727728
2020-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här