Rolf Mellström

Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström
Rolf Mellström

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): "Vitsippor", signerad Rolf Mellström , olja på pannå, mäter ca 15x21 cm

727728

2020-01-27