Bordsduk med servietter

Bordsduk med servietter
Bordsduk med servietter
Bordsduk med servietter
Bordsduk med servietter
Bordsduk med servietter
Bordsduk med servietter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUK med SERVETTER, 8 st, linne, 1900-talets början, hålsöm och vitbroderi, dekor av blommor, dukens mått ca 230x126, servetterna 37x37 cm

Mindre slitage/reva

727732

2020-01-27