Lennart Bernadotte fotografi

Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi
Lennart Bernadotte fotografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART BERNADOTTE, (1909-2004): Komposition, signerad samt numrerad 12/100, fotografi, originalkartong från Waldemarsudde medföljer, bildmått ca 49x49 cm

Ej examinerad ur ram

727736

2020-01-29