Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOUIS JENSEN (1858-1908), motiv från Italien, signerad Louis Jensen, olja på duk, ca 31,5x48 cm
Krackelyr
727738
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här