Minnesmedaljong Carl Milles brons

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MILLES,"Frimärkesmedaljen", brons, signerad C. Milles, daterad 1955, diameter ca 5,5 cm, vikt 66 g

Smärre slitage

727744

2020-01-31