Kandelaber sterlingsilver

Kandelaber sterlingsilver
Kandelaber sterlingsilver
Kandelaber sterlingsilver
Kandelaber sterlingsilver
Kandelaber sterlingsilver
Kandelaber sterlingsilver
Kandelaber sterlingsilver
Kandelaber sterlingsilver
Kandelaber sterlingsilver
Kandelaber sterlingsilver
Kandelaber sterlingsilver
Kandelaber sterlingsilver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KANDELABER, 1900-tal, sterlingsilver samt trä, höjd ca 30, bredd 32 cm

Slitage

727766

2020-01-27