Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GLAS PÅ FOT, 9 st, 1900-tal, hög spiralvriden fot, höjd ca 23 cm
minimal nagg
727771
2020-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här