Glas på fot 1900-tal

Glas på fot 1900-tal
Glas på fot 1900-tal
Glas på fot 1900-tal
Glas på fot 1900-tal
Glas på fot 1900-tal
Glas på fot 1900-tal
Glas på fot 1900-tal
Glas på fot 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GLAS PÅ FOT, 9 st, 1900-tal, hög spiralvriden fot, höjd ca 23 cm

minimal nagg

727771

2020-01-27