Ulrika Hydman Vallien

Ulrika Hydman Vallien
Ulrika Hydman Vallien

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), Komposition med ormar i vas, signerad Ulrica HV, EA 4/20, färglitografi, bladmått ca 30x34 cm

Ej examinerad ur ram

727777

2020-01-28