Fåtöljer 1 par empirestil

Fåtöljer 1 par empirestil
Fåtöljer 1 par empirestil
Fåtöljer 1 par empirestil
Fåtöljer 1 par empirestil
Fåtöljer 1 par empirestil
Fåtöljer 1 par empirestil
Fåtöljer 1 par empirestil
Fåtöljer 1 par empirestil
Fåtöljer 1 par empirestil
Fåtöljer 1 par empirestil
Fåtöljer 1 par empirestil
Fåtöljer 1 par empirestil

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, empirestil, 1900-talets början, mahogny, listverk av brons, fast stoppad rygg och sits

Zustandsbeschreibung

Slitage, kantband saknas

727785

2020-02-01