Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, empirestil, 1900-talets början, mahogny, listverk av brons, fast stoppad rygg och sits
Zustandsbeschreibung
Slitage, kantband saknas
727785
2020-02-01
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner