Toalettspegel 18/1900-tal

Toalettspegel 18/1900-tal
Toalettspegel 18/1900-tal
Toalettspegel 18/1900-tal
Toalettspegel 18/1900-tal
Toalettspegel 18/1900-tal
Toalettspegel 18/1900-tal
Toalettspegel 18/1900-tal
Toalettspegel 18/1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOALETTSPEGEL, 18/1900-tal, persisk, höjd ca 47 cm

Slitage

727804

2020-01-28