Herman Österlund oljemålning

Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning
Herman Österlund oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

HERMAN ÖSTERLUND (1873-1964): Kvinnostudier, signerad Herman Österlund Roma-, olja på duk, ca 75x45cm

Duk med skador

727809

2020-01-27