Akvarell
2020-01-27
727815
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Skogsjö, akvarell, signerad W.Widgren, ca 49x33 cm
Smärre krackeleringar