Ljussläckare mässing 1800-tal

Ljussläckare mässing 1800-tal
Ljussläckare mässing 1800-tal
Ljussläckare mässing 1800-tal
Ljussläckare mässing 1800-tal
Ljussläckare mässing 1800-tal
Ljussläckare mässing 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSLÄCKARE, 1800-tal, mässing, längd ca 95 cm

Slitage

727816

2020-01-28