Joe Colombo bordslampa

Joe Colombo bordslampa
Joe Colombo bordslampa
Joe Colombo bordslampa
Joe Colombo bordslampa
Joe Colombo bordslampa
Joe Colombo bordslampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOE COLOMBO, bordslampa, Kartell, Italien, licenstillverkad av Husqvarna Borstfabrik, 1960-tal, plast, höjd ca 24 cm

Bruksslitage
Ej funktionstestad, SAV garanterAR Eej funktionen

727819

2020-02-02