Carl Abraham Rothsten oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

CARL ABRAHAM ROTHSTEN (1826-1877): Vinterlandskap med stuga, signerad och daterad C. Rothsten 1876, olja på duk, ca 46x65 cm

727821

2020-01-27