Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
CARL ABRAHAM ROTHSTEN (1826-1877): Vinterlandskap med stuga, signerad och daterad C. Rothsten 1876, olja på duk, ca 46x65 cm
727821
2020-01-27