Yrjö Edelmann 2 litografier

Yrjö Edelmann 2 litografier
Yrjö Edelmann 2 litografier
Yrjö Edelmann 2 litografier
Yrjö Edelmann 2 litografier
Yrjö Edelmann 2 litografier
Yrjö Edelmann 2 litografier

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): 2 färglitografier, signerade Y. Edelmann, 42/199 resp 240/375, ca 63 x 88 cm

Oramade

727832

2020-01-27