Trädgårdslejon
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
TRÄDGÅRDSLEJON, 1-par, 1900-tal, yta i betong, stomme i glasfiber, hållandes i vapenskölder, höjd 81, djup ca 30 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
727835
Päivämäärä:
2020-01-28