Trädgårdslejon

Trädgårdslejon
Trädgårdslejon
Trädgårdslejon
Trädgårdslejon
Trädgårdslejon
Trädgårdslejon

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

TRÄDGÅRDSLEJON, 1-par, 1900-tal, yta i betong, stomme i glasfiber, hållandes i vapenskölder, höjd 81, djup ca 30 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

727835

Päivämäärä:

2020-01-28