Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): 2 färglitografier, signerade Y. Edelmann, 15/199, ca 62x88 resp 62x89 cm
727839
2020-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här