Yrjö Edelman två litografier

Yrjö Edelman två litografier
Yrjö Edelman två litografier
Yrjö Edelman två litografier
Yrjö Edelman två litografier
Yrjö Edelman två litografier
Yrjö Edelman två litografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): 2 färglitografier, signerade Y. Edelmann, EA 8/36 resp 102/199, ca 45x64 resp 27,5x29,5 cm

Oramade

727855

2020-01-27