Bente Bjerreaard
2020-01-28
727856
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENTE BJERREGAARD (Danmark, född 1932): komposition, olja på duk, signerad BBj, a tergo daterad -83, ca 34x29 cm