Yrjö Edelman två färglitografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): 2 färglitografier, signerade Y. Edelmann, 148/150 resp 69/100, ca 57x47,5 resp 43,5x60,5 cm

Oramade

727862

2020-01-27