Yrjö Edelman två färglitografier

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): 2 färglitografier, signerade Y. Edelmann, 9/100 resp 1/25, ca 43,5x60,5 resp 43,5x53 cm

Oramade

727864

2020-01-27