Albert Engström

Albert Engström
Albert Engström

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT ENGSTRÖM, "Forskningsresanden Knud Rasmussen", torrnålsetsning, signerad i plåten, utgiven av föreningen för grafisk konst "Fören. f. Grafisk Konst 1929", mått ca 13x18 cm

gulnad

727867

2020-01-28